Samar likes to snack frequently during the day, but he wants his snacks to provide at least 24 grams of protein per day. Each snack pack provides 4 grams of protein and each minibite provides 1 gram. snack pack cost 50 cents each and minibites 12 cents. how many of each snack should he use to minimize his daily cost?