Belen wants to create a nut-mix. She can buy peanuts for $1.80 per pound and cashews for $4.50 per pound. If she wants to make a 10 pounds of nut-mix at a cost of $2.61 per pound, how many pounds of peanuts and how many pounds of cashews should she buy?