inese
inese
21-09-2016
Mathematics
contestada
3 apples cost $1.26. How much do 10 apples cost?
Respuesta :
haileyzerkle
haileyzerkle
21-09-2016
your answer is $4.20
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 78+ )
Otras preguntas
Heinrich Koch is a second-year college student. Last semester his best friend had his laptop stolen. The laptop was an old computer that he planned to replace s
Larry's father had to travel 385 miles to a work project. If he left at 8 A.M., travelling at a speed of 55 mph, how far would he be by noon?
What can be a healthy diet for a 4 year old.
what s 464657474+64736825483
Evaluate the expression when b=5 and x = -7. -b+7x
What is the length of the hypotenuse of the triangle below? 45° h 5V2 45° 90° 52
What important product or service does the ocean provide that makes all life possible on Earth? A. food B. tourism C. transportation D. waste disposal E. climat
Jaclyn used the slope formula to find the slope of the line through the points given in the table. A 2-column table with 2 rows. Column 1 is labeled x with entr
What is the safe way to dispose of a compound containing mercury?
I would really appreciate if someone could answer this :)