angelinagalindo127
angelinagalindo127
23-11-2020
Mathematics
contestada
SOME ONE PLS HELP ME
Respuesta :
corbanminkler
corbanminkler
23-11-2020
Answer:
Two sheats would cost $27.00 and six scheats would cost $99.00
Step-by-step explanation:
Answer Link
vzhang607
vzhang607
23-11-2020
2 sheets = $27
6 sheets = $99
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 21+ )
Otras preguntas
Which compound inequality is represented by the graph?
The area of a rectangle is x^2-5x+6 Which of the following could be one of the dimensions? A)(x + 3) B)(x - 2) C)(x - 1) D)(x + 6)
State whether the given equation or function is linear. Write yes or no. Explain your reasoning. 5x^4 + 5y = 9 Yes, the equation is in linear form. It is in t
please answer quick!! 10 points! Read the passage: So not only is the rain barrel water free, but it’s also free of chlorine and minerals so it’s really great f
A visual illustration used to show mathematical relationships is called a .
A line has a slope of 9 and includes the points (t, 7) and (-10, -2). What is the value of t? T=__
Why are the seasons opposite in the northern and Southern Hemispheres
A bike rider can ride 30 miles in 150 min. If she rides at that speed how fast is she riding in mph???
given that lines L and M are parallel, which of the statements is true?
What describes the diet of a saprotroph? Dead plant matter Bones and feathers Animals and fungus Plants and fungus