Daniel has a coupon for $1.44 off
name-brand flour that usually costs
$9.12. The store-brand flour costs $8.86.
How much will Daniel save by using his
coupon to buy the name-brand flour,
instead of buying the store-brand?

I’m mostly struggling with the problem steps part I can do the first parts but then the other steps I struggle with.