SansTheSkeltonUT
SansTheSkeltonUT
25-05-2017
Mathematics
contestada
Math help? 15 Points
Respuesta :
pepetheskunkcat
pepetheskunkcat
25-05-2017
The answer is B. $0.25/1 oz.
Answer Link
sierravanesa
sierravanesa
25-05-2017
its the third one you divide 16 by 4 and thats $1 for 4 ounces
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 82+ )
Otras preguntas
okay guys. I'm testing this out, what the heck is this
What is the value of x in the diagram below? A. 88 B. 100 C. 95 D. 151
PLZZ HELP FAST When signing a lease for a retail space, it's important to make sure the lease has a _______ clause, which releases the tenant from the lease if
A paleontologist is a scientist that studies the fossils of ancient animals. Fossils are very important pieces of evidence of evolution because.... the fossils
what would the volume of gas be at 150 c if it had a volume of 693 ml at 45 c
For the lengths AB, BC, and AC to equal 9,7, and 16 respectively, what is the value of x?
how to make an algorithm of making tea
Find the value of x. Then find the measure of each labeled angle.please help.
the question is find the surface area if this rectangular prism
What ordered pair is closest to a local minimum of the function, f(x)?(–1, –3)(0, –2)(1, 4)(2, 1)